مختصری درباره گروه معمارنما

ارتقا و رشد معماران و ایجاد بانکی از اطلاعات مورد نیاز هر معمار پس زمینه اصلی فکری و هدف غائی تمامی فعالیت های ماست.

گروه معمارنما فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و ارایه دیجیتال در سال ۱۳۹۵ آغاز نمود. این مجموعه در راستای فعالیت حرفه ای معماری خود تا کنون پروژه های موفق متعددی را طراحی و اجرا کرده است که برگزیده شدن شماری از آنها در مسابقات معماری و طراحی، کارنامه ای درخشان را برای تاریخچه این تیم به ارمغان آورده است. هدف اصلی این شرکت، در کنار طراحی به روز، ارتقا و رشد معماران و ایجاد بانکی از اطلاعات مورد نیاز هر معمار می باشد. گروه معمارنما با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی، و فنی تیم طراحی- مهندسی مجرب خود، توانسته است نقش به  سزایی در طراحی و ساخت انواع پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری، و شهری داشته باشد.

از اهم پروژه های انجام شده توسط این شرکت می توان به طراحی، نظارت، و طراحی محوطه‌ی ورودی اصلی پارک علم و فناوری خراسان رضوی، طراحی کامل ۶ واحد فناور(۱۰۰۰متر زیر بنا) برای پارک علم و فناوری خراسان رضوی، طراحی مجتمع مسکونی ملک آباد به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع در بلوار منتظری مشهد، طراحی ویلای شخصی مهندس پوراکبر به مساحت ۳۰۰ متر مربع در گلمکان ، همکاری تبلیغاتی با مجموعه کشت و صنعت جوین (مشاوره معماری ، عکاسی صنعتی ،کاتالوگ) ، همکاری تبلیغاتی با مجموعه تبلیغاتی نوبینو (مشاوره ، عکاسی صنعتی ، تبلیغات ۲ بعدی وموشن گرافی) و مدل سازی سه بعدی و تهیه تصاویر دیجیتال(رندر) و انیمیشن بیش از ۳۰ پروژه معماری در داخل و خارج کشور  اشاره کرد. این مجموعه همچنین در راستای تعهد به اهداف و آرمان های خود اقدام به فعالیت های متعدد فرهنگی_هنری نموده است که از آن جمله می توان به همکاری با سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد به مدت ۴ سال ، همکاری با فرهنگسرای علوم و نجوم  به مدت ۴ سال ، همکاری با شتابدهنده کسب و کار دانشگاه فردوسی مشهد به مدت ۲ سال ، همکاری با شرکت دانش بنیان آراکس به مدت ۲ سال ، برگزاری دوره های کسب و کار طی  همکاری با شتابدهنده کسب و کار فردوسی  ، برگزاری دوره های آموزش نرم افزار های معماری و همکاری با شرکت معماری دکوراتور اشاره کرد.

وب سایت رسمی گروه معمارنما

گروه معمارنما وب سایت رسمی این مجموعه را با هدف ارائه دانش روز معماری جهان به جامعه معماری ایران و کلیه علاقمندان در مهر ماه سال ۱۳۹۸ تأسیس نمود. این وب سایت به دنبال اهداف خود توانست در مدت کوتاهی نیاز طیف گسترده ای از اقشار جامعه اعم از دانش آموختگان مهندسی معماری و عمران و نیز علاقمندان به این حوزه ها را برطرف نماید و با حمایت و نظرات سودمندشان به یکی از پر بازدیدترین وب سایت-های فارسی زبان معماری و طراحی داخلی تبدیل شود. در حال حاضر، وب سایت رسمی ما به عنوان بخشی از فعالیت خود، با تمرکز کنکور ارشد و دکتری معماری،آموزش های معماری و فایل های آماده معماری تلاش می کند بانک کاملی از موارد مورد نیاز معماران ارائه کند. این سایت همچنین در بخش دیگر خود، با کمک گرفتن از اساتید و فارغ التحصیلان معماری دانشگاه ها به تولید و ارائه مقالات معماری به زبان فارسی می پردازد. برای تحقیق این مهم وب سایت گروه معمارنما آمادگی خود را برای انتشار مقالات، مطالب، و پروژه های اساتید، معماران، طراحان، و دانشجویان محترم اعلام می دارد. برای این مهم با وب سایت رسمی ما در تماس باشید.

شماره تماس :

۰۹۳۶۱۰۹۲۲۷۴

۰9۱۵۲۶۷۳۵۴۴