یک ایرانی، داور یکی از بزرگترین مسابقات معماری جهان شد

به گزارش پایگاه اخبار معماری ، مسابقه بین‌المللی اینسپایرلی، یکی از موفق‌ترین مسابقات برای حمایت از استعدادهای جوان در رشته معماری و طراحی است.

این مسابقه، ‎نخستین بار در شهر پراگ و در سال ۲۰۱۵ برای معماران و طراحان جوان‌تر از ۳۵ سال برگزار شد و از سال ۲۰۱۷ با تغییر رویکرد، جوایز خود را تنها به دانشجویان این رشته اختصاص داد.

هر شرکت کننده می‌تواند با بارگذاری یک تا سه عکس از طرح‌های خود در پروفایل شخصی‌‎اش در مسابقه شرکت کند و منتظر نظرات، آرای مردمی و نتیجه داوری هیئت داوران مسابقه باشد.

مجموعه اینسپایرلی به عنوان اولین شبکه اجتماعی معماران و طراحان جهان، فضایی برای اشتراک گذاری رایگان، ارائه طرح‌ها و همچنین ارتباط مستقیم با معماران، طراحان و تیم‌های اجرایی مشغول در سراسر دنیا را فراهم آورده و علاوه بر این در تلاش است تا استعدادهای جهان را بیاید و دانش آنها را افزایش دهد.

هیئت داوران این مسابقه را معماران و طراحان برجسته شهری از ۶۷ کشور مختلف جهان تشکیل می‌دهند که پس از در نظر گرفتن آرای مردمی، برندگان مسابقه بین المللی اینسپایرلی را انتخاب و معرفی می‌کنند.

امسال در مسابقه سال ۲۰۲۰، نیما کیوانی معمار ایرانی که خود در سال ۲۰۱۶، یکی از برندگان این مسابقه بوده، به عنوان یکی از اعضای اصلی هیئت داوران این رویداد بزرگ جهانی در حوزه معماری انتخاب شده است.

منبع: akhbarememari.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *