درباره شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی ایران مال

دکوراسیون داخلی ایران مال : بازار بزرگ ایران که اکثرا آن را با نام ایران مال می شناسیم، بر اساس نظر کارشناسان، یکی از پنج مجتمع بزرگ تجاری، اداری و تفریحی در کل جهان و بزرگ ترین نمونه در ایران و خاورمیانه می باشد. مبنای چنین قضاوتی، مساحت مفید این مجتمع بزرگ است. این روزها افراد بسیاری برای خرید واحدهای این مجموعه در تلاشند، چرا که بزرگ ترین مجتمع تجاری ایران، مسلما موفق ترین نیز خواهد بود. انتخاب ایران مال برای ورود به کسب و کار، می تواند هوشمندانه باشد، البته اگر فکر همه چیز را کرده باشید، از جمله دکوراسیون. با توجه به تمایل روز افزون افراد برای راه اندازی کسب و کار در این مجتمع، شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی زیادی نیز در حیطه طراحی داخلی واحدهای ایران مال، مشغول به کار هستند.

چرا اجرای دکوراسیون ایران مال اهمیت دارد؟

مجتمع های بزرگ ساخته شده، مثل مراکز خرید و مال ها، سینماها، سالن های کنفرانس، بناهای اداری و تجاری، نمایشگاه های تخصصی، حضور شرکت های مطرح و معروف بین المللی در ایران، توسعه برندشاپ ها و نیاز به دکوراسیون همگام با استانداردهای جهانی، همه و همه نیازمند وجود مجموعه هایی می باشند که به صورت هدفمند در جهت برطرف سازی این نیازها برنامه ریزی و به روز شده باشند. این مجموعه ها همان شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی هستند که با دانش خود درباره چگونگی طراحی مطابق با عملکرد، نیازهای کارفرمایان را برآورده می سازند. اما چرا برآورده کردن این نیازها اهمیت دارد؟

در ایران مال، مغازه های بسیار متنوعی مانند مغازه های پوشاک، مبلمان و لوازم ساختمانی، وسای آشپزخانه، طلافروشی و نمایشگاه های ماشین وجود دارند. زمانی که شما صاحب قسمتی هر چند کوچک از ایران مال می شوید، در واقع صاحب یک فروشگاه بزرگ شده اید، چرا که واحدهای این مجموعه بسیار بزرگ هستند. در چنین وضعیتی شما باید یک طرح کسب و کار حرفه ای برای خود تهیه کنید. بدیهی است که بخش مهمی از این طرح را برنامه ریزی برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی تشکیل می دهد؛ موردی که شاید در وهله اول چندان حیاتی به نظر نرسد، اما تاثیر فوق العاده زیادی روی موفقیت شما دارد. این را زمانی بهتر متوجه می شوید که کارتان را رسما آغاز کنید.

در واقع، طراحی داخلی و موارد مرتبط با این حیطه، نه به صورت مستقیم، بلکه به شکل غیر مستقیم و غیر مشهود روی موفقیت کسب و کار شما در ایران مال و هر جای دیگر تاثیر می گذارند. یک دکوراسیون خوب، برای شما کسب و کار خوب ایجاد می کند، چرا که آن چه مردم می بینند، اهمیت دارد. از همین رو، امروزه شرکت های مختلف دکوراسیون داخلی، انجام پروژه های طراحی داخلی ایران مال را عهده دار شده اند.

دکوراسیون، فاکتوری که با زبان خود سخن می گوید!

اگر در طرح کسب و کار خود روی بخش طراحی داخلی تمرکز کنید، بعدها نتیجه کار خود را خواهید دید. البته این به معنی نادیده گرفتن دیگر بخش ها نیست، بلکه توجه به طراحی داخلی را گوشزد می کند. این را بدانید که دکوراسیون می تواند با مشتری های شما ارتباطی برقرار کند که خود شما نمی توانید. دکوراسیونی که حرف بزند، آن هم حرف های جذابی که مردم می خواهند بشنوند، چندین برابر بیش تر از تبلیغات به شما امتیاز پیشرفت می دهد. شما می توانید با اجرای دکوراسیون متفاوت و مناسب، چند پله باباتر از مکانی که رقبای تجاری تان در آن قرار دارند، بایستید. ایده های بکر و ناب، نقطه شروع کسب و کارهای موفق هستند، پس با برنامه پیش بروید و روی نکات کوچکی که متمایزتان می کنند، مانور بیش تری دهید.

 

 

 

منبع : معماری و دکوراسیون داخلی پویانو / اکبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *