اعلام نتایج مسابقه طراحی سر در ورودی اصلی بازار بین المللی گل و گیاه ارغوان اصفهان

اطلاعیه دبیرخانه مسابقه طراحی سردر بازار بین‌المللی گل و گیاه ارغوان:
مراسم داوری و انتخاب طرح‌های برتر مسابقه طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوان در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ با حضور آقایان دکتر قانعی، مهندس نقوی، مهندس قاض عسگر و خانم ها مهندس حسین بالام و مهندس خالقی زاده در محل سالن جلسات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان برگزار گردید.
با توجه به تعداد ۶۵ آثار ارسالی به دبیرخانه سازمان و با نظر به اینکه سر درب این مجموعه معرف کلیه کاربری های موجود در این بازار باشد و می بایست هویت و شخصیت در آن رعایت گردد بنا به پیشنهاد داوران مسابقه جهت بررسی هرچه بهتر آثار مقرر گردید ارزیابی آثار در دو مرحله صورت پذیرد.

به همین منظور در ابتدا داوران به نگاه کلی به تمامی آثار نظرات خود را اعلام و سپس با جزئیات طبق شاخص های تهیه شده، نسبت به بررسی هر اثر پرداخته و طی چند مرحله برخی از آثار را تا رسیدن به ۸ اثر نهایی حذف نموداند.
با توجه به حساسیت این موضوع برای سازمان در تاریخ ۱۰/۲۱/ ۱۳۹۸ ارزیابی نهایی با رعایت شاخص های جزیی تر شامل خلاقیت، غنای حسی، بهره وری، هزینه های اجرا، ارتباط و تناسب بصری و … بررسی مجدد صورت پذیرفت که پس از بررسی و ارزیابی در نهایت این هشت اثر به سه طرح نهایی رسید که طبق نظر داوران مقرر شد از این سه نفر دعوت به عمل آمده و پس از بررسی نهایی طرح برتر اعلام گردد.
رتبه های برتر:
– کد شماره ۷۷۲۱۵۱۳ هدی هنردوست
– کد شماره ۷۷۰۵۹۲۶ سحر جوادزاده
– کد شماره ۷۷۲۷۹۷۱ محمدرضا افتخاری، آرش عزیزیان

در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ طی جلسه ای با حضور سه نفر برگزیده شرکت کنندگان به ارائه توضیحات از روند چگونگی طرح پرداختند و سپس داوران درحضور شرکت کنندگان به نقد و بررسی طرح ها پرداخته و در پایان نفر برنده را معرفی نمودند و مقرر شد طی مراسمی از نفر برتر تفدیر بعمل آید که زمان آن متعاقباً اعلام می گردد.

• نفـر بـرتـر:
طرح برنده: سحر جوادزاده

رتبه دوم: هدی هنردوست
رتبه سوم: محمدرضا افتخاری، آرش عزیزیان

 

گزارش تصویری داوری:

 

طرح برنده:

 

رتبه دوم و سوم:

رتبه دوم
رتبه دوم
رتبه دوم
رتبه دوم
رتبه سوم
رتبه سوم

• سایر آثار:

 

 

امیراسدی

فرهت ناظریان

مهدی آطاهریان

 

معین خوزان، فاطمه براتی

کمال سلیمی، سمیه رحیمی

سید احمد هاشمی بیات

احسان رمضانی

الهه جمشید

سارا ذاکری زاده، مسعود نجد، مرضیه عمرانی

پیمان فکری، کیوان فکری، رزیتا توکلی

 

 

 

منبع خبر: www.MemarNews.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *